Trendler

6/recent/ticker-posts

Whatsapp Hesap Kapatma Güncel Metod 2022


1-) İlk olarak terniz bi yeni gmail açıyoruz Gmail olması ve yeni açılmış olması şart.


2-) Mailimizi support@whatsapp.com adresine yazacağız. support@support.whatsapp.com a yazmak gibi bir hata yapmayın.


3-) Şimdi telefonumuza ek bi whatsapp indiriyoruz. Whatsapp Business veya Aero olabilir. Kapatacağımız numarayı yazıp full rastgele kod giriyoruz. Max 5 dakikamızı alıyor. Yeterince kod girdikten sonra 12 saat buguna giriyor. Şimdi hesaptan atmamız lazım.


4-) support@whatsapp.com adresine Whatsapp Hesabım Hakkında başlığında

Merhaba whatsapp ekibi. Geçtiğimiz günlerde telefon numaramı değiştim ve yeni numaraya geçtim. Whatsapp hesabım hala aktif gözüküyor. Whatsapp hesabımın kapatılmasını istiyorum.

Whatsapp hesabimi devre dışı bırakmica lütfen söyleyin. Ne yapacağımı bilmiyorum googlede whatsapp yardım diye arattım bu mail çıktı umanm doğrudur. Telefon numaram +90 555 333 0000 şeklinde gönderiyoruz. Numarayı kendinize göre ayarlayın. 20 Saniye içinde size yeni bir mail geliyor. Bu maili yanıtlıyoruz.

+90 555 333 0000 Sim kartımı zaten bloke ettirdim. Şimdi lütfen hesabımı devre dışı bırakın. Geri dönüş yaptığınız için teşekkür ediyorum whatsapp ekibi. Sizleri seviyorum lütfen yardımcı olun. yazıp gönderiyoruz ve hesap 5-30 dakika içinde kapanır.

Sabah saatleri yaparsanız daha hızlı kapanacaktır. Numaraya göre nadiren 2-4 saat sürebilir.


5-) Whatsapp hesabınız devre dışı bırakıldı maili gelecek. 12 Saat kod buguna sokmuştuk 12 saat geçtikten sonra tekrar yanlış kod giriyoruz ve tekrar 12 saat buguna giriyor. Bu işlemleri kapatacağımız kişiden daha hızlı yapmalıyız ki giremesin. Girerse tekrar kaparak zorlaşıyor.

Tekrar 12 saat buguna soktuktan sonra işimiz bitmiştir. 12 Saat sonra girmeyi denediğinde -1 saniye sonra tekrar deneyin hatası verecek ve bir daha giremeyecek.

Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Burak Ali Kaya05 Ekim, 2022

    Bu konu için teşekkür ederim çok güzel anlatmışsın

    YanıtlaSil