Trendler

6/recent/ticker-posts

Hakkımda

Link Meleği 1 yıla yakın bir süredir hizmet veren bir benzersiz sosyal içerik platformu sitesidir. İlk başlarda sadece kişisel yazıların paylaşıldığı, ancak daha sonrasında çoklu kullanıcıların oluşturulmasıyla genelleşen sitemizde her kullanıcı kategorilerimiz dahilinde istedikleri paylaşımı yapabilmekte.

Sitemizdeki konuların geneli eğlence ve rehber unsurları üzerinedir. Fakat, şu an için bir çok farklı kategori ve konuda yayın yapılmakta. Kullanıcılarımızın istediği paylaşımı yapabilmeleri açısından zamanla gelişen, tamamen bağımsız bir portal oluşturduk.

Ayrıca, editör sayımızı oldukça fazla tutmaya gayret ediyoruz, hem kullanıcılarımıza daha iyi bir deneyim sunmak hemde paylaşımlarınızın onay sürecini hızlandırmak açısından. İleri ki zamanlarda daha özgür paylaşımların yapılabildiği, herhangi bir kural veya kaideye dayanmaksızın içeriklerin onaylandığı bir yer sağlayıcı olma düşüncemiz var.

Her gün gelişen yazar kadromuzun içeriklerinin daha fazla rağbet görebilmesi için çoklu dil desteği ile bir çok farklı ülkede yayın yapıyoruz. Sistemimiz tamamen ücretsiz ancak, yazarlarımızın bilgisi ve okurlarımızın ilgisi sayesinde kazanç sağlayabilmekteyiz. Bu durumun maddi olarak bize kazancı tartışılır ama zaten bizimde ilgilendiğimiz durum bu değil, yazarlarımızın sisteme sistemin ise okurlara manevi kazancı bizim için en önemlisi.

Her geçen gün büyüyen Link Meleği topluluğunun başarılarını kutlar, desteklerinden ötürü tüm kullanıcılarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Yorum Gönder

0 Yorumlar